Bestiář

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Compendium mortis - část druhá

Těžko říci, zda lze nemrtvé považovat za plnohodnotné obyvatele Kionu. Ti svobodní, s vlastní vůlí, by každopádně řekli, že ano, na druhou stranu temní mágové je vidí spíše jen jako nástroje. Není tedy divu, že mezi těmito dvěma komunitami panuje značné napětí. V druhé části průvodce světem za horizontem smrti se podíváme pod ruce otrokářům mrtvých a ukážeme si některé vzácnější nemrtvé kreatury.

Formula diaboli - část první

Kionské astrální sféry jsou předmětem zájmu mnohých mágů. Někteří z nich znají jejich obyvatele až příliš dobře. Provozování umění démonologie je na mnoha magických institutech zapovězeno, ale vždy se najde někdo, kdo nejen v zájmu výzkumu obejde pravidla ... Mnoho mágů je ochotných dát cokoli za více moci a kdo jiný by jim ji mohl poskytnout, než právě sféry a jejich obyvatelé ...

Orci, skřeti a další havěť

Z lidských bestiářů a pojednání o zlých rasách pozemských i podzemských...

"Když neznáte svého nepřítele, když nevíte s kým bojujete, tak nikdy nemůžete bojovat a vítězit, to je první pravidlo války."
Generál Zarek

Compendium mortis - část první

Nemrtví tvorové si udržují pověst nejděsivějších obyvatel Kionu. Chodící mrtvoly, přízraky i mocní tvorové noci po staletí děsí obyčejné lidi i mnohé dobrodruhy. Kolují o nich tisíce děsivých příběhů, málokdo však ví, co jsou skutečně zač. V první části studie se podíváme na nemrtvé "pod lupou" a ukážeme si nejběžnější a všeobecně známé druhy těchto temných bytostí.

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

kion


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2