Doplňky

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Assassin's anatomy

Jak zabít postavu na mnoho způsobů, malý návod pro všechny nadšené literární zabijáky, kteří touží i po něčem kreativnějším, než je jen sekání hlav.

Assasin

Assasin je nové povolání jehož aplikaci pro Drd 1.6 do 16-té úrovně máte právě před sebou. Assasin je tichý a brutální zabiják, pro nějž je zabíjení denním chlebem...zde máte tedy assasina v podání tvůrců Kionu.

Z trpasličího atlasu rud a minerálů II

Z trpasličího atlasu rud a minerálů IIDalší dvě položky ze sbírky vzácných kovů a rud.

Návykové alchymistické přípravky I.

Návykové alchymistické přípravky I.Přesto, že mnoho těcho látek vzniklo spíše jako alchymistické omyly, jednoznačně se prodávají mnohem lépe, než ty povedené. Drogy přináší mnoha lidem štěstí a mnoha také nemalé peníze. Nejedná se pouze o opiáty a halucinogeny, mnoho drog má také různé posilující a stimulační účinky. Mnoho hrdinů někdy ve svém životě zkusilo některý z těchto přípravků. Kdo by nechtěl mít větší sílu, odolnost nebo třeba absolutní soustředění. Kdo by neocenil utišení bolesti po těžkém zranění. Bohužel tyto přípravky spojuje to, že jsou většinou silně návykové ...

Z trpasličího atlasu rud a minerálů I.

Z trpasličího atlasu rud a minerálů I.Trpasličí znalosti toho, co leží pod zemí jsou proslulé mezi všemi národy Kionu. Chceš vědět, co je to za kámen? Zeptej se trpaslíka. Nemáš po ruce trpaslíka? Sáhni po trpasličí knize. Trpaslíci knihám moc nefandí, ale jejich publikace o minerálech a rudách jsou nepřekonatelné. Nahlédněme tedy do jedné z nich a podívejme se na vzácné rudy a minerály Kionu.

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Trpasličí pevnost


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2