Historie

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Věk draků a elfů

Věk draků a elfůČekáme. Vtom poruší ticho zlověstný zvuk bubnů a dým se rozplyne. Stojíme čelem k nejstrašnější armádě zla na této zemi. Země se černá skřety. Mezi nimi stojí obři v kostěných zbrojích s bubny. Sem tam mezi nimi lze zahlédnout i nějakou jinou, silnější pekelnou stvůru, ale ty jsou až vzadu. Tam stojí ti nejmocnější ďáblové a v jejich středu stojí on, on! Ani ho nevidím, ale mohu cítit jeho zlověstnou sílu, kterou má, jako poslední ze svého prokletého plemene noci. Nad nimi pak krouží zlí draci. V jejich čele nepochybně stojí temný drak Zargoz.
Pak zaduní i naše bubny a trubky a bitva, snad poslední, začíná...

Elfí bard Lilian na začátku Poslední bitvy draků

Temné časy Astalonie

Temné časy AstalonieS nástupem Ilreda, zvaného "Černý," na Astalonský trůn nastaly temné časy. Takto je zaznamenal Astalonský dějepravec Maxvilius Mendiel. Toto pojednání shrnuje zbruba posledních 100 let historie Astalonie.

Věk Bohů

Věk BohůPrvní, nejstarší a nejdelší věk Kionu. Je to věk mýtický o němž kolují dnes už jen legendy. Kion vznikl jen jako "hra" - hra dvou Bohů Bratrů o moc, která se jim vymkla z rukou... Nyní je Kion opuštěn a ponechán jeho vlastní křehké rovnováze...

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Kion velká mapa-ochutnávka


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2