Novinky - Co chystáme přes prázdniny a ohlédnutí

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Co chystáme přes prázdniny a ohlédnutíUběhlo půl roku od znovuspuštění Kionu. Skončila škola, dokonce i většinu pracujících čeká nějaké to volno... a co čeká Kion?!

Ohlédnutí:

Nejprve se ohlédněme za prvním půl rokem naší další tvorby Kionu. Publikovali jsme přes padesát článků ve více než deseti sekcích, které také postupně přibývají. Na stránkách najdete několik ilustrací a mapy Kionu a Caravonu, vytvořené v Corel Draw. Do teamu autorů nově také přibyl Verit a Jerkys také začal publikovat a angažovat se v Larpech. Spousta nových článků v přibylo také od Mortena.
Dále o Kionu vyšly články na RPG.Sk (http://rpgforum.cz/) a na Hrách na hrdiny(http://www.hrynahrdiny.cz/).

Ale teď již k tomu důležitějšímu a to je to, co chystáme:

O prázdninách mají někteří z nás hodně volna, jiní bohužel skoro žádné. Proto je velmi obtížné vytyčit si nějaké cíle do následujících dvou měsíců. Samozřejmě chceme pokračovat v publikování místopisů a podobně. Také napovím, že zaběhneme i trochu mimo materiální sféru Kionu do Astrálních sfér a možná i někam hlouběji. Průvodcem nám bude světoznámý cestovatel světy - Astrielus Světopravec.
Verit také již připravuje další díl své povídky a se Shanyou pracují na velké mapě Kionu, jejíž ochutnávku spatříte pravděpodobně v Galerii spolu s vyjitím tohoto článku.
Co se týká nových sekcí, ještě nás nějaké čekají, zvláště si potřebujeme vyhradit místo pro různá učená pojednání a také dáme více prostoru doplňkům k Drd.
V neposlední řadě si také chceme začít připravovat půdu pro tvorbu Obecného modulu o Kionu. Zatím se chceme pokusit vytvořit dát určité "dokončené" sekce do .pdf formátu a nechat je volně ke stažení na stránkách. Ovšem toto je hodně výhledová záležitost.
Nakonec ještě zmíním larpy, protože se zdá, že Jerkys má něco za lubem, ale to vlastně nesmím říct, to má být překvapení, takže se těšte!

Za team autorů 1. července 2009 Nisen

Diskuse pro článek Co chystáme přes prázdniny a ohlédnutí:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Kion velká mapa-ochutnávka


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2