Novinky - Co se chystá

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Co se chystá2.1. 2009
Tak jeden den uběhl a já trochu napovím co se chystá do budoucnosti...

2.1. 2009
Takže zatím jsme uveřejnili aktualizované verze nových ras, ke kterým v brzké době přibudou také Argani. Dále také přibyla nová božstva lidí a Xartha. Božstva dalších ras jsou už také připravena a budou uveřejněna co nevidět. Co se týká místopisu dnes jsme uveřejnili obecný místopis a obecný místopis Caravonu, k těm přibudou nově zpracované mapy od Mortena.
Do budoucnosti plánujeme také historii, která bude potřebovat menší korekturu. Pak samozřejmě přibude snad i nějaká povídka (rádi přijmeme i nové autory) a krom toho všeho plánujeme několik ochutnávek z našeho nového univerzálního herního systému VAH...(těšte se hlavně na magii!).
Co se týká nových sekcí přibudou jěště dobrodružství, hrdinové a možná něco o teamu autorů, kterým chci také tímto poděkovat...Především pak Gortekovi za vytvoření webu, loga a Mortenovi za mapy a práci na herním systému a mnoho další práce, které věnovali oba hodně ze svého volného času...Takže Jak na Nový rok tak po celý rok Emoticon

Diskuse pro článek Co se chystá:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Souboj


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2