Rasy - Argani

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Hrdí válečníci... Nelítostná a nemilosrdná krajina...

Argani

Toto je také jedna z ras, které již pomalu mizí z povrchu Kionského. Tito obří váleční rekové zažili a vybojovali již mnoho bitev a jejich pověst tomu odpovídá. Argani mají pověst nejlepších, nejstatečnějších a nejsilnějších válečníků, kteří kdy kráčeli tímto světem. Už jejich proporce tomu napovídají - jsou větší než barbaři, jak je známe dnes, mají černé dlouhé vlasy a ledově modré oči. Také jejich pokožka je lehce namodralá a pozoruhodně tvrdá, takže je chrání nejen před mnoha ranami, ale i tuhými mrazy Severní země, kde žijí. Jsou to potomci barbarů, kteří byli vyhnáni na sever. Hodně jich zemřelo, ale poté se jim podařilo přizpůsobit a proto také přežili. Kolik jich žije ještě dnes to nikdo neví, Severní země je velmi neprobádané území a nikdo tam dlouhou dobu nepřežije. Čas od času se objeví nějaká výprava, která se vypraví hluboko do vnitrozemí, ale buď se brzy vrací, nebo se nevrací vůbec. Zkazky o tom, že někdo někde viděl argana se rovnají asi těm, v kterých někdo viděl yetiho, ačkoliv yeti byl spatřen častěji, to alespoň tvrdí současní učenci. Obyvatelé "země ledu a sněhu," ale jistě vědí své.
Tato rasa, jak praví pověsti a báje, velmi dodržuje tradice. Všichni mladí argani musejí skládat zkoušku dospělosti, která je mnohdy hodně tvrdá a nemilosrdná. V kmenech vládnou vždy ti nejstarší argani. Hlavní výhodou této rasy je odolnost proti zimě a vytrvalost, se kterou se musejí i několik dní hnát za potravou, aby vůbec přežili. Jejich výtečné lovecké schopnosti jim zaručují, že přežijí.

Pozn.: Toto není běžná hráčská rasa a jen ve výjimečných případech by měla být poskytnuta k hraní normálním hráčům. Jejich využití by mělo být spíše jako vzácné cizí postavy ve hře.

Diskuse pro článek Argani:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Trpasličí pevnost


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2