Rasy - Sinthri

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

SinthriNa Kionu existuje mnoho temných ras, ale málokterá se propadla do temnot tolik, jako sinthri. Těžko říci, kolik pravdy je na tom, co se o nich povídá, ale jedno je jisté - ať už vynecháte z legend cokoli, krev z jejich jména to nesmyje. Kým byli ve skutečnosti? Byli opravdu tak zlí, že si nezasloužili ani peklo? Tajemství dávných prokletých elfů čeká ...

Sinthri

Tito prastaří mistři temných magických umění a nekromancie údajně žili na Kionu v dobách věčných elfů. Mistr Arcurius, autor knihy Prastaré národy, považuje sinthri za temné bratry věčných elfů. V knize se píše doslova: "Tak jako známe bratry dnešních elfů - temné elfy, můžeme předpokládat, že se v minulosti od rasy věčných oddělila skupina, která propadla temnotě a obrátila se proti nim". Mnoho lidí však považuje sinthri, nebo také prokleté elfy, jak jim někteří říkají, za pouhou legendu. Tomu nasvědčuje i fakt, že zatímco nacházíme poměrně dost pozůstatků civilizace věčných elfů, sinthri zmizeli prakticky beze stopy. Říká se, že sídlili v gigantické citadele z černého kamene kdesi na západ od dnešního království prokletých a svého času ovládali značnou část dnes prozkoumaného území severních zemí.
Podle legend byli sinthri podobní elfům - vysocí a štíhlí s jemnými rysy. Mívali dlouhé bílé vlasy a bledou pokožku. Uvádí se, že byli krásní zvláštním démonickým způsobem. Stejně jako věční elfové, i sinthri byli zdatní mágové. Specializovali se především na temnou magii, nekromancii a mentální magii. Surová síla jejich vůle byla schopna mučit, křivit a zotročovat mysli nižších ras. Armády nemrtvých vedli do boje mocní temní rytíři - bojoví mágové, vyzbrojení zahnutými meči se zubatým ostřím, podobnými elfským scimitarům.
Přestože sinthri stárli velice pomalu, báli se prý smrti více, než kterýkoli jiný národ, protože zatímco ostatní rasy mají svůj posmrtný život, je by čekala jen prázdnota. Proto dalo mnoho z nich přednost neživotu. Lichové, současní vládci království prokletých, by podle některých odborníků mohli být dávno mrtví sinthrijští nekromanceři.

Pozn.: Toto není běžná hráčská rasa a jen ve speciálních případech by měla být poskytnuta k hraní normálním hráčům a to mimo jiné za cenu snížené zkušenosti, kterou by získávala, vzhledem k jejich dlohověkosti. Jejich využití by mělo být spíše jako vzácné cizí postavy ve hře.

Diskuse pro článek Sinthri:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

kion


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2