Spolky a organizace

Co vás zajímá nejvíce

Historie světa (25) Místopis (29) Povídky (45) Hrdinové (21) Systém VAH (12) Bestiář (35) Nové rasy (29) Náboženství (14) Doplňky (7) Larpy a jiné aktivity (14)

Celkem hlasů: 231

Kniha návštěv

Smečky Spáru

Něco zlého se blíží, šeptají jazyky lidí, elfů a dalších ras, obývajících Caravon. Proroci apokalypsy to hlásají na nárožích veřejně. Ani silná lidská království nejsou tak bezpečná, jako dříve. Jedna hrozba, která sužuje celý kontinent a vyvolává mnoho spekulací o naplnění temných proroctvích jsou smečky Spáru!

Bratrstvo stříbrné krve

Jedno z nejznámějších společenství, zaměřené na lov mágů a čarodějů.. Jeho působení se vztahuje především na východní pobřeží Caravonu.

Proroci apokalypsy

Šepot v temnotě sílí. "Vrátil se...,už je tu..." V tu chvíli se dveře chrámu rozletí a dovnitř vejde postava zalitá v jasu denního světla... "Měl-li se stát zachráncem druhých, musel služebník sestoupit až do jejich bídy," zahřmí postava zahalená v kápi.

Gevenantský řád

Gevenantský řád je jedna z nejznámějších organizací na Kionu. Tito rytíři a paladiné již mnohá století brání svět před zlem v jeho nejrůznějších podobách. Není člověka, který by tuto organizaci neznal a neměl k ní úctu...

 1
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Brána


TOPlist

Add to Google
Taria
Dračí Doupě 2